آموزش زبان های دوم و سوم خارجه

آموزش زبان های دوم و سوم خارجه

انتخاب زبان سوم شاید خیلی راحت نباشد. زبان دوم اکثر ما انگلیسی است. اما زبان سوم چی؟ امیدوار بودید که نقشه و راهنما به همراه داشتید تا شما را به سمت بهترین زبان راهنمایی می کرد؟ تنها کاری که باید بکنید این است که علاقه تان را دنبال کنید. انتخاب و یادگیری یک زبان جدید یک روند عمیقاً شخصی است. هیچ زبانی را نمی توان به عنوان بهترین زبان برای یادگیری معرفی کرد. بهترین زبان به خود زبان آموز بستگی دارد. انتخاب شما تأثیر منحصربفردی بر روی زندگی اجتماعی، وضعیت عصبی و موقعیت های حرفه ای، اینکه چطور جهان اطراف خود را تجربه کنید و همچنین روی شخصیتتان خواهد گذاشت .شما به راحتی می توانید ببیتید تاثیر یادگیری زبان در زندگی شخصی و موقعیت اجتماعی زبان آموزانی که به آموختن زبان دوم روی آورده اند ، چگونه بوده است. و باعث چه پیشرفت هایی در آن ها شده است .

همه چیزهای مهم را شنیدید. می دانید که یادگیری زبان چه مزایایی برای مغز و کیف پولتان دارد و چه قدر زندگی را جالب تر می کند و احتمالاً انگیزه هایی نسبتاً قوی برای خود دارید و حتما راه های حفظ انگیزه در مسیر یادگیری زبان را می دانید . ممکن است بهترین دوستتان از یک سفر خارج از کشور تابستانی برگشته و شما به صحبت کردن او با دوستان فرانسوی زبانش یا انجام فعالیت های انسان دوستانه با استفاده از زبان بومی که در پرو یادگرفته یا کنار زدن رقبای دیگر برای گرفتن شغل فروش بازار خارجی به کمک مهارت های ژاپنی اش حسودی می کنید.

از آنجایی که در دربی زبان شناسی هیچ برنده مطلقی وجود ندارد، پس چطور متوجه می شوید که کدام زبان خارجی برای شما بهترین است؟ بررسی فهرست 7000 زبان در دنیا کار سختی است اما محدود کردن خودتان به کوتاه ترین و شسته و رفته ترین فهرست ها کار عاقلانه تری به نظر می رسد. چرا از خودتان نمی پرسید؟

زبان چیزی بیشتر از یک خط اضافی در رزومه شماست. در زندگی شخصی شما دخالت می کند، زندگی درونی تان را تازه تر می کند و در نهایت می تواند بر تصمیم های بزرگ زندگی تان مؤثر باشد. تصمیم هایی مثل اینکه کجا زندگی کنید، چطوربا تاثیر زبان روی موقعیت شغلی ، زندگی اجتماعی خود را توسعه دهید ، به چه کسی علاقمند شوید و خود را در معرض چه دیدگاه هایی قرار دهید. این سؤالات را از خود بپرسید تا فکر کردن در مورد اینکه چه زبانی باید بیاموزید را آغاز کنید.

کلیه حقوق برای مدرسه کسب و کار توما محفوظ است | طراحی و پیاده سازی :مهیانت شمال